Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Lakrishtë,te Pro CreditB, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Është shikuar 20 herë
 

▪️objekti i Tregtis, me 85m2, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë të gjumit,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra