Banesë me qira
350.00 €

  • afer Swiss DIAMOND HOTEL, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 0 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Qender, afer Swiss Diamond Hotel

- ID:175
- Lokacioni: qender, afer Swiss Diamond Hotel
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma:3
- Banjo: 1
- Kati: 3
- Ballkon: 1
- Cmimi: 350

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën qender, te sheshi afer Swiss Diamond Hotel dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë ,dy dhoma gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, Banesa është e pamobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar dhe per zyre.

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra