Banesë me qira
330.00 €

  • TEK PARKU I QYTETIT, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 4 herë
 

Lëshohët banesa me qera te parku i qytetit. me sipërfaqe prej 65m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras, një dhomë gjumi, një banjo, ballkon, koridor,Banesa gjindet ne katin e trete… Banesa është e mobiluar në tërsi!…

- ID:124
- Lokacioni:Te Parku
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës Banesa
- Dhoma: 1
- Banjo: 1
- Sipërfaqe: 65
- Cmimi 330

ASR- real estate
049875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra