Banesë me qira
250.00 €

  • SLLOVENIA SPORTEVE, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 24 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Qendër

- ID:160
- Lokacioni: Sllovenia Sporteve
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Kati: 1
- Ballkon: 1
- Cmimi: 250

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën qendër me sakte te Sllovenia Sporteve dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ,dy dhoma gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, Banesa është e mobiluar në tërësi dhe me nje lokacion shume të përshtatshëm banimi!

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra