Shtëpi me qira
400.00 €

  • Dodona, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 43 herë
 

Ofrohet për #QIRA kat shtëpie 140m² në afërsi të Parkut të Qytetit në lagjen Dodona

Shtëpia ndodhet në zonën qendër, rruga Edmond Hoxha. Për qira ofrohet kati i dytë (2) i banimit, me sistem banesor.

Hapësira prej 140m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar, WC dhe dy ballkone.

Posedon ngrohje qëndrore, sistem sigurie dhe kamera, hyrje të kontrolluar dhe hapësirë të mjaftueshme parkimi.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/KyXKtM589iLWFEFr9

Çmimi: 400€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #shtepi #qender #dodona #parku_qytetit

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra