Banesë me qira
400.00 €

  • Lagjja Kodrina te rruga C , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 27 herë
 

Ipet banesa 3 dhomeshe me qira 86m2 , ne Lagjjen Kodrina te rruga C.

400€ /Muaji. , kati i 4-te (me 2 lifta).

Komplet e mobiluar.

Sallon,
2 Dhoma Gjumi
Kuzhinë
Banjo
Ballkon dhe koridor.

Banesa posedon edhe Garazhen.

Ka ujë dhe rrymë 24h.
Me lift funksional.

Banesa është e mobiluar me paisje funksionale, dhe shumë e pershtatshme per banim.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C