Banesë me qira
320.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 21600

Banesa gjendet në Rrugen C kompleksi Valoni Company afër restaurant Pula, ka sipërfaqe 89m² kati i 6-të, posedon ashensor funksional.

Banesa është e mobiluar mirë dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në lokacion të qetë për banim dhe me çasje të shpejtë në çdo shërbim.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, depo, dy banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C