Banesë me qira
350.00 €

  • rruga c, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 20 herë
 

Banese me qira ne Prishtine.

Qmimi:350 euro

Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati pare.

Banesa gjindet ne lagjen MAti 1 ne fund te rruges C m'rapa Viva freshit.

Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B