Banesë me qira
300.00 €

  • rruga c, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 19 herë
 

Banese me qira ne Prishtine.

Qmimi:300 euro

Sallon me kuzhine.
Dhoma gjumi dy.
Banjo.
Teras.
Kati dyte me lift.

Banesa gjindet ne lagjen Mati 1 rruga c objekti Kawa group perball furres Mati.

Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B