Banesë me qira
530.00 €

  • Banesë me qira në Rrugën B????, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 26 herë
 

Banesë me qira në Rrugën B????
▪️Çmimi: 530€????
▪️mbi restaurant ''#Loriano'', ndertim Cima company, me 90m2 kati 4 - me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me Termokos, me kushte të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma te gjumit,
▪️Depo,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.

tel ????
044 924 900 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B