Banesë me qira
500.00 €

  • BANESË ME QIRA NË LAGJËN E SPITAL, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 19 herë
 

BANESË ME QIRA NË LAGJËN E SPITALIT????
▪️ÇMIMI: 500€????
▪️MBI RESTAURANT ''#LORIANO'', NDERTIM I CIMA COMPANY, ME 90M2 KATI 5 ME LIFT, ME TERMOKOS, ME KUSHTE TË MIRA BANIMI, ËSHTË E MOBILUAR NË TËRËSI, SI DHE KA KËTË RENDITJE:
▪️DHOMË E DITES ME KUZHINË,
▪️2 DHOMA TE GJUMIT,
▪️DEPO,
▪️BANJO, DHE
▪️2 BALLKONA.

TEL ????
044 924 900 + VIBER +WHATSAPP

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B