Banesë me qira
330.00 €

  • Mati 1 rruga C, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 35 herë
 

Ipet banesa 2 dhomeshe me qira 60m2 ,te rruga C , kompleksi Lin Project.

330€ /Muaji. , kati i 7-te (me 2 lifta).

Sallon,
1 Dhome Gjumi
Kuzhinë
Banjo
Ballkon dhe koridor.

Ka ujë dhe rrymë 24h.
Me lift funksional.

Banesa është e mobiluar me paisje funksionale, dhe shumë e pershtatshme per banim.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B