Banesë me qira
400.00 €

  • Muharrem Fejza, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Jepet me qira banesa ne Rrugen Muharrem Fejza 50metra larg shkolles Pavarisa

Banesa eshte komplet e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme dhe ka kete renditje:

~Sallon
~Kuzhine
~ 2 Dhoma Gjumi
~Banjo
~Wc
~Korridor
~Katin Perdhese

Cmimi: 400euro
Info: 049983555

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B