Banesë me qira
350.00 €

  • Mbrapa Royal Mall, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 33 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 100m² në afërsi të rrugës B mbrapa Royal Mall në lagjen Mati 1

Banesa është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 100m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë dhe ballkon, dy dhoma gjumi, banjo dhe depo.

Banesa është e pamobiluar, është e vendosur vëtëm kuzhina.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/RLu3gwuyK9WqUgV89

Çmimi: 350€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #mati_1 #royal_mall #rruga_B

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B