Banesë me qira
300.00 €

  • Lagjja Dodona, Sllovenia Sport-Parku i qytetit, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 26 herë
 

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 90m2 lagja Dodona (parku i qytetit, te Busti Isa Kastrati) kati 3.

Sallon, Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon dhe korridor.
Shpajz

Çmimi: 300€

Komplet e mobiluar, ujë 24H, parking rrugor.

+383/ 45 298 289(VIBER).
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Sllovenia Sport-Parku i qytetit