Banesë me qira
200.00 €

  • tokbashqe, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 70 herë
 

Kat shtepie me qira ne Prishtine.

Posedon:

Sallon i veqant.
Kuzhin e veqant.
Kati perdhes.
Hyrje e veqant.

Qmimi: 200 euro me te gjitha shpenzimet per 1 person.
Qmimi:220 euro me te gjitha shpenzimet per 2 persona.

Shtepia gjindet ne lagjen Tokbashqe afer Dodones.

Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe