Banesë me qira
180.00 €

  • Tokbashqe , Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 37 herë
 

Ipet me qira banesa Tokbashqe me siperfaqe 40m2.

Kati i 2-te.

Çmimi:180€.

Sallon me kuzhin
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon dhe koridor.

Komplet e mobiluar, ujë dhe rrymë 24h.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe