Banesë me qira
210.00 €

  • Banes me qira ne TokBashqe, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 21.12.2020
Është shikuar 158 herë
 

Banes me qira ne Tokbashqe, perball shkolles Gjergj Fishta.

| Sallon me kuzhin | Dhome gjumi x2 | Banjo | Taras | Kati 2 |

Qmimi: 210euro, Uji dhe berllogu perfshihen ne qmim.

Per me shume info: +383 44 456 187

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe