Banesë me qira
160.00 €

  • tokbashqe, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 28.12.2020
Është shikuar 221 herë
 

Banes me qira ne Tokbashqe, rr.Mbreteresha Teutë.

| Sallon me kuzhin | Dhome gjumi | banjo | Taras | Kati 5 | Lift |

Qmimi: 160€uro

Per me shume info
+ 383 49 759 581 | viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe