Banesë me qira
160.00 €

  • Sami Frasheri, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 08.01.2021
Është shikuar 209 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne Prishtine rruges per Germi ma nalt se Sami Frasheri dhe posedon:

Sallon.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati i 6 me lift.

Qmimi:160 euro

PEr me shum info:
+383 49 759 581 | viber | whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe