Banesë me qira
230.00 €

  • domi pleqve, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 08.02.2021
Ndryshuar me 13.02.2021
Është shikuar 90 herë
 

Banes me qira ne Qender te domi pleqve, 5 mini nga sheshi .

| Sallon me kuzhin | Dhome gjumi | Banjo | Kati 2 | Taras |

Qmimi: 230euro
Per me shume info: +383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe