Banesë me qira
240.00 €

  • Tokbashqe, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 20.02.2021
Është shikuar 146 herë
 

Banesa është në katin e parë. Banesa është e mobiluar dhe e ndërtuar me kualitet të lartë. Banesa ka:
- Sallon
- Dhomë gjumi
- Kuzhine
- Banjo
- Koridor
- Nxemje qendrore me radiator kualitativ
- Ujë pandërprerë
- E sapo mobiluar

Më konkretisht, banesa gjendet në rrugen Ismail Dumoshi 30metra nga minimarket MANI në lagjën Vëllusha (4 llullat).

Qmimi:240 euro

PEr me shum info:
+383 49 341 700 viber dhe whatsapp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe