Banesë me qira
150.00 €

  • Banes me qira rruges per germi, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 22.03.2021
Është shikuar 329 herë
 

Banes me qira mbrapa shkolles Gjin Gazulli, rruges per germi mbanesat e batushes*

| Sallon me kuzhin | Dhome gjumi | Banjo | Taras | kati 3 |

Qmimi : 150 euro
Per me shume info : +383 44 456 187 | viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe