Banesë me qira
Është dhënë!

  • Germi, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 31.03.2021
Ndryshuar me 02.04.2021
Është shikuar 54 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Tokbashqe-Prishtine ,afer shkolles fillore Gjergj Fishta,ne rruge te Germis dhe posedon:

Sallon i veqant/
Kuzhin e veqant.
Dhome gjumi dopio.
Banjo.
Kati i dyte.

Qmimi:140 euro

Per me shum info:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp
Ar

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe