Banesë me qira
500.00 €

  • Tophane te kolegji Ri Invest , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 20 herë
 

Banesa zyre me qira 3 dhomëshe kati 8-te , Tophane te kolegji Ri Invest).

Çmimi: 500€.

3 Njesi
Banjo
Ballkon dhe koridor.

Ka ujë dhe rrymë 24h.
Me lift funksional.

Banesa është e mobiluar e pershtatshme per zyre , dhe shumë e pershtatshme per pune.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane