Banesë me qira
250.00 €

  • Tophane te ndertesat e Lesnes , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 27 herë
 

Ipet me qira banesa 2 Dhomeshe Tophane ne drejtim te Xhamise se Tophanes te ndertesat e Lesnes me siperfaqe 50m2.
kati perdhese

Çmimi: 250€

Sallon
1 Dhome Gjumi
Kuzhine
Koridor dhe Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa eshte komplet e mobiluar,ngrohje me termokos shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane