Banesë me qira
270.00 €

  • Kadri Gjata p.n., Tophane, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 50 herë
 

Leshohet me qira banesa 67 m2 ne lagjen Tophane perballe Kolegjit Riinvest me qmim 270 euro. Banesa eshte ndertim i ri, ndodhet ne katin 6 dhe eshte teresisht e mobiluar, ne qmim perfshihet edhe garazhi nentokesor. Te gjitha pajisjet jane te reja dhe funksionale, mirembajtja dhe pastrimi behet nga kompania Hymeri Kleeman. Faturat jane te gjitha te paguara. Banesa leshohet per familje me qendrim afatgjate.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane