Banesë me qira
250.00 €

  • Ulpiane afer Fontanes , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 32 herë
 

Ipet banesa me qira 55m2 , Ulpiane (afer Fontanes).

250€ /Muaji. , kati i 1-re. Komplet e mobiluar.

1 Dhome Gjumi
Sallon,
Kuzhinë
Banjo
Ballkon dhe koridor.

Ka ujë dhe rrymë 24h.
Me lift funksional.

Banesa është e mobiluar me paisje funksionale, dhe shumë e pershtatshme per banim.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana