Banesë me qira
400.00 €

  • , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 20492

Banesa gjendet në lagjen Ulpiana U1 Rr. Veli Doda tek banesat e oficerëve ka sipërfaqe 80 m², gjendet 5 min. larg qendrës së qytetit ka afër qerdhen e fëmijëve, dy fusha sportive, parkun e Ulpianës dhe tregun.
Banesa posedon ngrohje me Termokos, klimë, është e mobiluar mirë dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim.
Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana