Banesë me qira
280.00 €

  • , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 20468

Banesa gjendet në lagjen Ulpiana afër Katedrales ka sipërfaqe 38m². është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim.
Objekti banesor posedon ngrohje me Termokos, gjendet në lokacion afër qendrës me çasje të shpejtë në të gjitha shërbimet.
Banesa ka këtë renditje: sallon,-kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, depo dhe banjo.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana