Banesë me qira
280.00 €

  • ulpian, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

#Banese me #qira ne lagjen #Ulpiana afer fontantes #Prishtine.

Banesa ka siperfaqe 40m2 dhe posedon:

Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi dy krevata.
Banjo.
Termokos.
Kati dyt pa lift.
Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar komplet me mobile te reja.

Qmimi:280euro.
Per me shum informata:
+383 49 983 555

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana