Banesë me qira
250.00 €

  • Ulpian, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 36 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Ulpiana-Prishtine afer restaurant Sinfonise qasje shum e let ne qender dhe posedon:

Sallon i veqant.
Kuzhin e ndar nga salloni.
Dhome gjumi 2 kreveta.
Banjo.
Teras me pamje ka Lindja.
Termokos ( ngrohje e qytetit )
Kat i trete pa lift.

Qmimi:250 euro

Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana