Banesë me qira
250.00 €

  • Banesa me qira ne Ulpian afer qendres, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 77 herë
 

Banes me qira ne Ulpian te restorant sinfonia, afer Qerdhes se shtetit banesat e Oficirve :

Kuzhina e ndame
Salloni
Dhome gjumi
Banjo
Kati 3
Taras
Termokos
Qmimi : 250 euro
Per me shume info: +383 44 456 187 | viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana