Banesë me qira
300.00 €

  • Velania, Velania, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 29 herë
 

Ipet banesa me qira 70m2, ne Velani (mbi park te qytetit).

Kati i 1-re. (me 2 lifta)

300€ /Muaji.

Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon dhe koridor.

Ka uje dhe rryme 24h.

Banesa eshte e super e mobiluar me paisje funksionale dhe shume e pershtatshme per banim.

+383 45 298 289 (Viber).
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Velania