Banesë me qira
200.00 €

  • Velani, Velania, Prishtinë
Publikuar me 15.02.2021
Është shikuar 199 herë
 

Lëshohet banesa me qira në Velani (mbrapa parkut të qytetit).

Banesa posedon të gjitha mobiliet e reja dhe ka këtë renditje:
Sallon dhe Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Banjo
1 Ballkon
Koridor

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Velania