Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Velania, Prishtinë
Publikuar me 08.04.2021
Ndryshuar me 08.04.2021
Është shikuar 90 herë
 

Ofrohet banesë me qira në Rrugën Shaip Kamberi, Velani.
ID 0193
Banesa posedon:
• Sallon dhe kuzhinë
• 1 Dhomë gjumi
• 1 Banjo
BANESË IDEALE PËR JU!
Për më shumë informata na kontaktoni:
✆ +383 45 262 262 [+Viber]
✆ 043 506 666

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Velania