Banesë me qira
200.00 €

  • Mrapa Parkut te Qytetit, Velania, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 7 herë
 

Leshohet me qira banesa te Lagja Velania ,mrapa Parkut te Qytetit.

Renditja:

2 dhome gjumi
Sallon me kuzhine
Banjo
Ballkon dhe koridor

Qmimi:200€ Dhe depoziti

Kontakti: +383 45 227 100 (Viber ; Whatsapp)
0 45 227 100

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Velania