Banesë me qira
200.00 €

  • Rruga Ismail Dumoshi, Vëllusha, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 19 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 60m² në rrugën Ismail Dumoshi në lagjen Vëllusha

Banesa është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 60m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë dhe ballkon, dhomë gjumi dhe banjo.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/Gsw89JUNmbC2

Çmimi: 200€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qira #dodona #vellusha #taukbahçe

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vëllusha