Banesë me qira
350.00 €

  • Prishtina e Re, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 12 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 87m² në lagjen Prishtina e Re, mbrapa Spitalit Amerikan

Ndodhet në katin e dhjetë (10) të banimit, hapësira prej 87.8m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Banesa është e pabanuar më pare, të gjitha mobiljet janë të reja dhe shumë cilësore.

Objekti është i pajisur me dy ashnesor funksional.

Një hapësirë parkimi (garazhë) për veturë është e përfshirë në çmim!

Lokacioni: https://goo.gl/maps/ALJY8CJZEfPtUbLMA

Çmimi: 350€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #prishtina_re #rruga_A

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik