Shpalljet e reja (sot + 0 shpallje)

 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, me 03.05.2024

  Banesë me qira në lagjen Arberia,ne rrugen Ahmet Krasniqi,te banesat e Tregtise,perballe m...

  280.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  4 Llullat Prishtinë, me 03.05.2024

  Lëshohet me qira banesa te 4 Llullat, rruga Bajram Kelmendi. Banesa është e mobiluar në të...

  220.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, me 23.04.2024

  Banese me qira Ne Qender Mpraba Hotel Serius Kati i 6 Ashensor - Teemokos Posedon : - ...

  320.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, me 03.05.2024

  Ofrohet për #Qira Banesa 62m² në Arbëri. Banesa gjendet në katin e 3-të Hyrja e 7 nr 13 në...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, me 06.06.2024

  Ofrohet per qira banese 2+1 ne Rrugen C. Banesa gjendet ne objektin e ” Alko Group”, ka nj...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, me 03.05.2024

  ID: 56638 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Arbëria (Dragodan) Dhom...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati-1 Prishtinë, me 24.05.2024

  ID e Pronës: 21553 Banesa gjendet në lagjen Mati 1 Rr. Muharrem Fejza, është komplet e m...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, me 24.05.2024

  ID e Pronës: 21674 Banesa gjendet në Qendër te qytetit, ka sipërfaqe 75m² kati i 6-të. ...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, me 10.05.2024

  ▪️Afër Komunes së re, te Avicena, banesat e Tregtisë, me 65 m2, kati 5 me lift, me sistem ...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Muhaxherëve Prishtinë, me 04.05.2024

  Banes me qira 2 dhomëshe lagja Muhaxherëve (te Hotel Affa) me 60m2 kati 4 pa lift. Çmimi:...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, dje, ora 17:38

  ???? Banesë me Qira 1+1 në Qendër të Prishtinës Lëshohet me qira banesa në Qendër te Kadtedralja, përball Biblotekës Kombëtare. Banesa ka këtë rendit...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, dje, ora 17:38

  ID: 64485 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofrohe...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, dje, ora 17:37

  ID: 13258 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Sipërfaqe: 55 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 5 ????: 046336699 PËRSHK...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 17:35

  ID: 69265 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 85 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 17:35

  ID: 65936 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 5 ????: 046336699 MOBILUAR...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati-1 Prishtinë, dje, ora 17:34

  ID: 86363 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Mati Sipërfaqe: 50 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 3 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKR...

  290.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, dje, ora 17:33

  Banesë me qira mbrapa Teatrit???? ▪️Çmimi: 250€???? ▪️ tek Elena Gjika, ne rrugen Bajram Kelmendi, me 80m2 kati i 1, me kushte shumë të mira banimi ...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, dje, ora 17:32

  ID: 86354 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PR...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qafa Prishtinë, dje, ora 17:30

  ID: 66957 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qafa Sipërfaqe: 80 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 4 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKR...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjja e spitalit Prishtinë, dje, ora 17:29

  Penthouse Zyre me qira në Lagjën e Spitalit???? ▪️Çmimi 1000€???? ▪️Në Rrugën ''Muharrem Fejza''. nënrruga ''Mbreti Genc'', kati 8 me lift, me 380m...

  1000.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, dje, ora 17:29

  ID: 77843 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Fushë Kosovë Sipërfaqe: 80 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS O...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, dje, ora 17:27

  ID: 25024 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Ulpiana Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofroh...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, dje, ora 17:26

  ID: 27671 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Ulpiana Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 2 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRON...

  320.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, dje, ora 17:25

  ID: 86387 Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 4 ????: 046336699 MOBILUAR P...

  280.00 €
 • Lokal me qira
  Lokal me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 17:23

  ID: 86398 Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 92 m² Banjo: 1 ????: 046336699 M...

  850.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 17:22

  ID: 86398 Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 92 m² Banjo: 1 ????: 046336699 M...

  850.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 17:20

  Banes me qira 65m2 Bregu I Diellit afer Qendres Tregetare. Qmimi : 300€. Kati i 4-te. (me lift). Sallon Kuzhinë 1 Dhome Gjumi Banjo Shpajz Ballkon d...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lakrishte Prishtinë, dje, ora 17:19

  ID: 86406 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Lakrishte Sipërfaqe: 106 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 7 ????: 046336699 MOBILUAR PO P...

  850.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjja e spitalit Prishtinë, dje, ora 17:19

  Banes me qira 66m2 lagjja e Spitalit rruga Muharrem Fejza te Viva Fresh 2. Qmimi : 320€. Kati i 5-te (me lift). Sallon Kuzhinë 1 Dhome Gjumi Banjo S...

  320.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 17:18

  Banes me qira 60m2 Bregu i Diellit kompleksi Puhiza te Merediani. Qmimi : 350€. Kati i 2-te (me lift). Sallon Kuzhinë 1 Dhome Gjumi Banjo Shpajz Ba...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Velania Prishtinë, dje, ora 17:17

  ID: 69247 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Velania Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofroh...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, dje, ora 17:16

  Ipet banesa me qira 30m2, Ulpiane mbrapa AAK-se. Kati i 3-te. 200€ /Muaji. Sallon me kuzhine Banjo Ballkon Koridor. Ka uje dhe rryme 24h. Me lift ...

  200.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lakrishte Prishtinë, dje, ora 17:09

  ▪️Tek "Dukagjini Residence" , kati 7 me 2 lifta funksional, me 106m², me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi me paisje luksoze, si...

  850.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 17:07

  Banesë me qira në Bregun e Diellit???? ▪️Çmimi: 270€???? ▪️Afër furrës Hasi 3, në kompleksin Dafina kati 1, me 50m², me kushte shumë të mira banimi,...

  270.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, dje, ora 17:02

  Banesë me qira në Rrugën B???? ▪️Çmimi 350€???? ▪️Te banesat e Royalit (ndërtim i ri me kualitet të lartë), kati 4 me lift funksional, me 65m², me...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, dje, ora 16:58

  Banesë me qira në Kalabri - Emshir???? ▪️Çmimi: 350€???? ▪️Në kullen e 3 të të arabve, perball furres Tradita, kati 7 me lift, me 110m², me #termoko...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, dje, ora 16:57

  Ipet banesa me qira 30m2, Ulpiane mbrapa AAK-se. Kati i 3-te. 200€ /Muaji. Sallon me kuzhine Banjo Ballkon Koridor. Ka uje dhe rryme 24h. Me lift ...

  200.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, dje, ora 16:56

  Banesë Duplex me qira në Kalabri - Emshir???? Çmimi 350€???? ▪️Tek banesat e Centralit, afër Xhamisë së Emshirit, me 100 m2, kati 1, me kushte shumë...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, dje, ora 16:55

  Ipet banesa me qira 60m2, Qender te Qafa. Kati i 4-te(me lift). Çmimi: me marrëveshje Sallon me kuzhine 1 Dhome Gjumi Banjo Shpajz Ballkon dhe kori...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  4 Llullat Prishtinë, dje, ora 16:54

  Lëshohet me qira banesa te 4 Llullat, rruga Bajram Kelmendi. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e përshtatshme për banim. Ndodhet ne katin e 4. Çmi...

  220.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, dje, ora 16:51

  Banesë me qira në Qendër???? Çmimi: 300€???? ▪️Afër Xhamisë së 4 Llullave, me 65m2, kati 4 me lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, dje, ora 16:51

  ID e Pronës: 21637 Banesa gjendet në Rrugen C kompleksi ”Pozhegu Brothers” afër Tregu Group, ka sipërfaqe 85m² kati i 6-të, posedon ashensor funksion...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, dje, ora 16:45

  Banesë me qira në Qendër???? Çmimi 300€???? ▪️Afër Xhamisë së 4 Llullave, me 65m2, kati 4 me lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Aktash Prishtinë, dje, ora 16:45

  Banesë me qira në Aktash???? ▪️Çmimi: 250€???? ▪️Tek OSCE, kati 4 pa lift, me 70m², me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si d...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, dje, ora 16:39

  Shitet banesa ne lagjen Emshir, kompleksi Ylii objekti A. Kati i 5-te lift funksional, ka nje siperfaqe prej 61.5m2. Banesa ka kete renditje: - Sallon...

  1200.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qafa Prishtinë, dje, ora 16:38

  Banesë Moderne me qira tek #Qafa (3 DH GJUMI)???? Çmimi: 600€????Të gjitha shpenzimet janë të përfshira në këtë çmim. ▪️Afër shkollës fillore “Meto B...

  590.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Velania Prishtinë, dje, ora 16:37

  Leshohet me qira banesa në Velani, Banesa është e re, e pabanuar më parë. E mobiluar në tërësi, në mënyrë moderne dhe shumë e pershtatshme per banim. ...

  Me marrëveshje
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Mati-1 Prishtinë, dje, ora 16:36

  Shitet banesa ne lagjen Mati 1, Rruga " Uran Ajeti ",124, Mati 1, Banesa eshte ne objektin " Nderimi ", ka qasje ne tri rruget ne Matin 1: Rruga C, rr...

  1450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qafa Prishtinë, dje, ora 16:36

  Banesë Moderne me qira tek Qafa???? ▪️Çmimi: 550€???? Të gjitha shpenzimet janë të përfshira në këtë çmim. ▪️Afër shkollës fillore “Meto Bajraktari” t...

  550.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 16:35

  Banesë me qira në lagjen Arberia,ne rrugen Ahmet Krasniqi,te banesat e Tregtise,perballe me Meridian market.Banesa eshte e mobiluar ne teresi.Lift fun...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, dje, ora 16:33

  Banesë me Qira në Ulpianë! -TE RRETHI ???? ???? Adresa: Rruga “Deshmoret e Kombit”, mbrapa ish Hotel Bacit ???? Çmimi: me marrëveshje ???? Detajet ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 16:32

  Banesë me qira në Bregun e Diellit???? ▪️Çmimi: 250€???? ▪Afër shkollës fillore Iliria, tek Online Pizza, kati 5 pa lift, me 65m2, e mobiluar në ...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, dje, ora 16:32

  ID e Pronës: 19500 Banesa gjendet në Rr. Venet Bajrami Rruga B nr. 355 kati i 5-të. Banesa është e mobiluar mirë dhe organizuar me të gjitha pajisje...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qafa Prishtinë, dje, ora 16:32

  Banesë me qira tek Qafa???? ▪️Çmimi: 330€???? ▪️te kafet e vogla, tek Ish Banka e Lubljanës, me 60m2, kati 4 - pa lift, me sistem të ngrohjes qendro...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, dje, ora 16:31

  Banesë me Qira në Ulpianë! -TE RRETHI ???? ???? Adresa: Rruga “Deshmoret e Kombit”, mbrapa ish Hotel Bacit ???? Çmimi: me marrëveshje ???? Detajet ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, dje, ora 16:30

  ID e Pronës: 19561 Banesa gjendet në Pejton Kompleksi Ramiz Sadiku Rr. Tirana, me sipërfaqe 65m² kati i 9-të, banesa është komplet e mobiluar dhe org...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, dje, ora 16:28

  ID e Pronës: 19806 Banesa ndodhet në Rr. Korabi tek kompleksi Ariani Company, banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ashensor funksional. Banesa ës...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjja e spitalit Prishtinë, dje, ora 16:27

  Banesë me qira në #LagjeneSpitalit???? 350 e ▪️Afër ''Hira'' dhe ''Hamburger Noari'', kati 4 me lift, me 80m², me #termokos, me kushte shumë të mira b...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 16:27

  SHITET banesa 72 m² në Prishtinë - Arbëri ( ish Dragodan), kati 3, objektet e para mbi hekurudhe me pamje nga lindja (ku shihet kompet qyteti), me sak...

  1300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjja e spitalit Prishtinë, dje, ora 16:25

  Banesë Moderne me qira në Lagjen e Spitalit???? ▪️Çmimi: 450€???? ▪️tek QKUK, objekti Vëllezërit Asllani, me 90m2 ne kati 5 me lift, sistem te ngrohje...

  450.00 €