Banesë me qira
300.00 €

  • 4 llulla, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 24.08.2023
Është shikuar 15 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën 4 Llullat

– ID:1899
– Lokacioni:rr.Bajram Kelmendi, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????
– Siperfaqe:100m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:300 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën 4 LLullat ne Prishtine, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, tre dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat