Shpalljet e reja (sot + 10 shpallje)

 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  4 Llullat Prishtinë, me 03.05.2024

  Lëshohet me qira banesa te 4 Llullat, rruga Bajram Kelmendi. Banesa është e mobiluar në të...

  220.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, me 23.04.2024

  Banese me qira Rruga B - Muharrem Fejza Mbi Rossman - Spar Kati 1 - Termokos Posedon...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lakrishte Prishtinë, me 03.05.2024

  ID: 63670 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Lakrishte Sipërfaqe: 50...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, me 03.05.2024

  Banesë me qira në lagjen Arberia,ne rrugen Ahmet Krasniqi,te banesat e Tregtise,perballe m...

  280.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, me 03.05.2024

  Ofrohet për #Qira Banesa 62m² në Arbëri. Banesa gjendet në katin e 3-të Hyrja e 7 nr 13 në...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, me 24.05.2024

  ID e Pronës: 22329 Banesa gjendet në Qendër, është komplet e mobiluar dhe organizuar me p...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, me 24.05.2024

  ID e Pronës: 22222 Banesa gjendet në Ulpianë Rr. Zija Shemsiu te Molla, ka sipërafqe 70m²...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, me 10.05.2024

  ▪️Mbi Barnatore, me pamje nga rruga, me 85 m2, kati 3 me lift funksional, me sistem të ngr...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, me 17.06.2024

  Ofrohet per Qera banesa ne lagjen Bregu i diellit me saktesisht banesat e inxhinieringut ...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Muhaxherëve Prishtinë, me 04.05.2024

  Banes me qira 2 dhomëshe lagja Muhaxherëve (te Hotel Affa) me 60m2 kati 4 pa lift. Çmimi:...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 16:33

  Lëshohet banesa me #qira në lagjen bregu i diellit – ID:2565 – Lokacioni:Bregu i diellit,Prishtine ???? – Statusi: Me #Qira – Lloji i Pronës: Banesë?...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, dje, ora 16:28

  Lëshohet banesa me #qira në lagjen rruga C – ID:2322 – Lokacioni:Rruga C,Prishtine ???? – Statusi: Me #Qira – Lloji i Pronës: Banesë???? – Dhoma: ???...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 16:21

  Lëshohet banesa me qira në lagjen Arberia ish Dragodan me saktesishte te Meridiani dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezar,nje dhome gjumi, n...

  270.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjja e spitalit Prishtinë, dje, ora 16:15

  Ofrohet #banesa me #qira në rr.Muharrem Fejza, kompleksi Art Construction ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gju...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 16:14

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Arberi,Prishtine, Rr.Ferid Curri, Llamella B, kati III-te,( banesat e Butrintit, te minimax- Dragodan). Banesa ...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 16:11

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Arberia, rr.Ferid Curi, Prishtine. Banesa posedon sallon,kuzhinë (ndaras nga salloni), 2 dhoma gjumi standarde,1 dh...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 16:09

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Arberia, perballe ambasades Ruse, Prishtine.Banesa përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, tri dhome gjumi, d...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati-1 Prishtinë, dje, ora 15:56

  Banes me qira 60m2 te Mati 1 afer Albi Market onjektet e Pozhegu Brothers. Qmimi : 300€. Kati i 1-re (me lift). Sallon Kuzhinë 1 Dhome Gjumi Banjo S...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, dje, ora 15:54

  Ipet banesa me qira 60m2, Rruga B te 13 Katshi. Kati i 3-te (me lift). 220€ /Muaji. Sallon me kuzhine 1 Dhoma Gjumi Banjo Ballkon dhe koridor. Ka uj...

  220.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, dje, ora 15:51

  Ofrohet #banesa me #qira në rrugen Dardania ne Fushe Kosove dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari dy dhome gjumi, banjo, ballkonë, koridor....

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, dje, ora 15:50

  Ofrohet #banesa me #qira në Fushe Kosove me siperfaqe 88 m² ne kompleksin Model Sllovenia (2) me pamje te hapur ne rrugen kryesore dhe përbëhet nga nj...

  280.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Sllovenia Sport-Parku i qytetit Prishtinë, dje, ora 15:50

  Banes me qira në Qender te parku i qytetit me 80m2. Çmimi: 300€ Sallon me Kuzhine 2 Dhoma gjumi Banjo Ballkon Banesa gjindet ne qender te parku i ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lakrishte Prishtinë, dje, ora 15:49

  Ofrohet #banesa me #qira në “Dukagjini Residence” në lagjen Lakrishtë. Objekti posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohies e ka me Termoko...

  850.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 15:48

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Arberia,Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, nje dhome gjumi, banjo, ballkonë, koridor, gara...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tophane Prishtinë, dje, ora 15:47

  Ipet banesa me qira 50m2 Tophane te shkolla Model. Kati perdhese. 210€ /Muaji. Sallon me kuzhine 1 Dhome Gjumi Banjo Ballkon dhe koridor. Ka uje dhe...

  210.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, dje, ora 15:46

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen ulpiane, Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, nje dhome gjumi, banjo, ballkonë, koridor.Ne ...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tophane Prishtinë, dje, ora 15:44

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Tophane tek Premtimi Construction, Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, nje dhome gjumi, ba...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, dje, ora 15:42

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen rruga C, Prishtine dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë ,dydhome gjumi, banjo,dhe tualet, ballkonë, koridor. Ba...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Sllovenia Sport-Parku i qytetit Prishtinë, dje, ora 15:41

  Banes me qira 2 dhomëshe ne lagjen e Muhaxhereve te parku i qytetit , me 66m2 kati 1-rë. Çmimi: me marreveshje. Renditja: Sallon me kuzhinë 1 Dhome...

  290.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, dje, ora 15:34

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Dardania ne Prishtine, dhe përbëhet nga parahyrja, sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, banjo, ballkonë, ko...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 15:33

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Arberia, Prishtine, prapa Mini Max (ndertues Butrinti). Banesa ka sallon/kuzhine, banjo, 2 dhoma gjumi. Dhe te gjit...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjja e spitalit Prishtinë, dje, ora 15:30

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen e spitalit, rr.Muharrem Fejza, afer Viva Fresh-it dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi,...

  350.00 €
 • Shtëpi me qira
  Shtëpi me qira
  Veternik Prishtinë, dje, ora 12:57

  ▪️Afër Lagjës Qëndresa në Vetërnik, 2 katshe, me 350m². Shtëpia është e mobiluar plotësisht me mobilje moderne dhe të reja, duke reflektuar klasin dhe...

  3500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, dje, ora 11:34

  Banesa 82m² me #Qira te "Prishtina e Re" saktesisht kompleksi "Park Rezidenc" ne rrugen "Holger Petersen". Banesa ndodhet ne katin e dyte me ashensor ...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 11:00

  Lëshohet banesa me qira në lagjën Bregu i diellit ne Prishtine, ne rr. Engjell Berisha, afer gjelltores Gjakova dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë m...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, dje, ora 08:25

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Emshir, per tre muaj, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, nje dhome gjumi, banjo, ballkonë, koridor....

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati-1 Prishtinë, dje, ora 08:21

  Banes me qira 60m2 te Mati 1 afer Albi Market onjektet e Pozhegu Brothers. Qmimi : 300€. Kati i 1-re (me lift). Sallon Kuzhinë 1 Dhome Gjumi Banjo S...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 08:20

  Lëshohet banesa me #qira në lagjën Arberia/ zyre me qira – ID:1954 – Lokacioni:Prishtine ???? – Statusi: Me #Qira – Lloji i Pronës: Banesë???? – Dhom...

  380.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, dje, ora 08:18

  Ipet banesa me qira 60m2, Rruga B te 13 Katshi. Kati i 3-te (me lift). 220€ /Muaji. Sallon me kuzhine 1 Dhoma Gjumi Banjo Ballkon dhe koridor. Ka uj...

  220.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, dje, ora 08:17

  Ofrohet #banesa ne #shitje në lagjen Emshir (Kalabri). Posedon 187.17m2. Shtepi, lokal, banesë, të gjitha ne nje vend! * Kjo banesë moderne eshte e n...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Sllovenia Sport-Parku i qytetit Prishtinë, dje, ora 08:14

  Banes me qira në Qender te parku i qytetit me 80m2. Çmimi: 300€ Sallon me Kuzhine 2 Dhoma gjumi Banjo Ballkon Banesa gjindet ne qender te parku i ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tophane Prishtinë, dje, ora 08:12

  Ipet banesa me qira 50m2 Tophane te shkolla Model. Kati perdhese. 210€ /Muaji. Sallon me kuzhine 1 Dhome Gjumi Banjo Ballkon dhe koridor. Ka uje dhe...

  210.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qyteteza Pejton Prishtinë, dje, ora 08:11

  Ofrohet #banesa me #qira per zyre në lagjen Pejton tek Nartel Center, dhe përbëhet nga një dhome dite, kuzhine, dy dhome gjumi, banjo, ballkonë, kori...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Sllovenia Sport-Parku i qytetit Prishtinë, dje, ora 08:08

  Banes me qira 2 dhomëshe ne lagjen e Muhaxhereve te parku i qytetit , me 66m2 kati 1-rë. Çmimi: me marreveshje. Renditja: Sallon me kuzhinë 1 Dhome...

  290.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, dje, ora 08:02

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen ulpiana, Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, nje dhome gjumi,banjo, ballkonë, koridor. Bane...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, dje, ora 07:49

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Emshir, tek Model Slovenia ne Prishtine, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari , tri dhome gjumi,banjo d...

  700.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tophane Prishtinë, dje, ora 07:43

  Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Tophane tek Premtimi Construction, Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, nje dhome gjumi, ba...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, dje, ora 23:32

  Banesë me qira në Emshir Kalabri ???? ▪️Çmimi: 700€???? ▪️Në Rrugën: "Sicilia", objekti Model Slovenia, kati 2 me lift, me 120m², me kushte shumë të...

  700.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, dje, ora 23:21

  Banesë me qira në Qendër???? Çmimi: 330€???? ▪️Mbrapa Teatrit Kombëtar, me 63m2, kati i 3 me lift, sistem te ngrohjes me Termokos, me kushte shumë të ...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 23:15

  Banesë me qira në Bregun e Diellit???? ▪️Çmimi: 315€???? ▪️Te VA Residenece, përballë xhamisë, kati 13 me 2 lifta funksional, me 65m², me kushte shumë...

  310.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Muhaxherëve Prishtinë, dje, ora 23:14

  Banesë me qira në Lagjën e Muhaxherëve???? cmimi 290 i negociushem ▪️Në objektin Kulla e verdhë, kati 6 me lift, me 60m², me kushte të mira banimi, ës...

  270.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjja e spitalit Prishtinë, dje, ora 23:12

  Banesë me qira në Lagjen e Spitalit???? ▪️Çmimi: 400€???? ▪️Në Rrugën: "Muharrem Fejza", objekti BTP Holding, kati 2 me lift, me 90m², me #termokos,...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, dje, ora 23:08

  Banesë me qira në Dardani???? ▪️Çmimi: 700€???? (me te gjitha shpenzimet) ▪️tek Posta, komplet e Renovuar, me 80m2, kati 2 me lift, me sistem të ngr...

  700.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 23:05

  Banesë me qira në Arbëri - Dragodan???? ▪️Çmimi: 270€???? ▪️ne rrugen: "Vicianum", mbi Meridian, me 60 m2, kati 3 me lift, me sistem të ngrohjes qen...

  270.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Muhaxherëve Prishtinë, dje, ora 22:45

  Banesë me qira në Lagjën e Muhaxherëve???? ▪️Çmimi: 450€???? ▪️ndërtim nga kompania Pozhegu Brothers, me 80m2 kati 10 me lift, me termokos, me kushte ...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, dje, ora 22:36

  Banesë me qira në Tophane ???? ▪️Çmimi: 300€???? ▪️objekti: "Premtimi Constuction", përballë Cigllanes, me 60m2, kati 4 me lift, me sistem të ngrohjes...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 22:23

  Penthouse me qira në Dragodan???? ▪️Çmimi: 1300€???? ▪️Banesat e Tregtise, Afër Ambasadës Amerikane, me 135m2, kati 7 me lift, me kushte shumë të mi...

  1300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, dje, ora 22:12

  Banesë me qira në Emshir - Kalabri ???? ▪️Çmimi: 700€???? ▪️ne rrugen: "Sicilia", objekti Model Slovenia, me 120m2, kati 2 me lift, me sistem të ngroh...

  700.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, dje, ora 21:51

  Apartament me qera ditore te Rana e hedhun shengjin

  80.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjja e spitalit Prishtinë, dje, ora 21:50

  Banesë me qira në Lagjen e Spitalit???? ▪️Çmimi: 400€???? ▪️ne rrugen: "Muharrem Fejza", Btp Holding, afer Rossman, me 89 m2, kati 2 me lift, me siste...

  400.00 €