Shpalljet e reja (sot + 290 shpallje)

 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, me 16.02.2024

  Lëshohet me qira ne lagjen Arberia , rruga Vicianum perballe me Meridian Market , afer Kom...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, me 05.02.2024

  Banese me qira Breg i diellti Banesat e Bardha Posedon : - Sallon & Kuzhin - 2 Dh...

  350.00 €
 • Lokali në shitje
  Lokali në shitje
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, me 06.02.2024

  SHITET SUPER LOKALI NE ARBERI! Lagjia "Prishtina Arberi-Dragodan" Kompleksi Banesor Afaris...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, me 06.02.2024

  Lëshohet me qira banesa në Prishtinë, te Bregu i Diellit, te kompleksi VG Construction, af...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, me 06.02.2024

  Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në Rrugen B (mrapa Royall Mall )me siperfaqe 65m2, kati 1,...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, me 06.02.2024

  Lëshohet me qira banesa ne Arberi, ne rrugen Ahmet Krasniqi. Banesa është e mobiluar ne te...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, me 06.02.2024

  Super banese komplet e renovuar e pabanuar me pare te rrethi viva freshit eruga b 1+1 340€...

  340.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, me 06.02.2024

  ID: 48647 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Dhoma...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 16:31

  Lëshohet me qira banesa/zyre në Qendër. Është e mobiluar në tërësi dhe e përshtatshme për punë. Zyrja ndodhet në katin përdhesë dhe ka dy ambiente pë...

  600.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 16:30

  ▪️Mbrapa Hebsit, në objektin 13 katsh, kati 5 me lift funksional, me 75m², me kushte të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë rendit...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 16:29

  Lëshohet me qira banesa te Bregu i Diellit, te Xhambazet. Është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e par...

  370.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 16:29

  #Ofrohet PËR #QIRA #Banesë me #Garazhd #super #luksoze në #Rrugën #Muharrem #Fejza te #sparsupermarket ne #Mati1 në #Prishtinë 118m²│Sallon Kuzhin | ...

  650.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Qendra Prishtinë, sot, ora 16:25

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë në kompleksin Andrra në Matin 1 ne Prishtin. Ka sipërfaqe prej 67.37m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me kuzhinë, 1 Dhomë g...

  87000.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Qendra Prishtinë, sot, ora 16:21

  Banesë 3+1 në SHITJE në Fushë Kosovë, afer kompleksit Eliza kompleksi "HIRA Residence" Banesa është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 114.58m² me këtë ...

  Me marrëveshje
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 16:19

  Shitet Penthouse në Emshir. Është e gatshme për banim dhe ka hapësirë të mjaftueshme. Ndodhet në katin e 6 gjithashtu posedon garazh. Sipërfaqe: 231m²...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, sot, ora 16:18

  Shitet banesa në Ulpianë. Është e mobiluar dhe e e gatshme për banim. Ndodhet në katin e 2, përball menzes së studentëve. Sipërfaqe: 55m² Çmimi: 2300 ...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 16:15

  Ofrojm Banesë me QIRA ne Fushë Kosovë ne Rrugen Dardania te Banesat e Model Slovenia te Viva Fresh Store Afer Shkolles Mihal Grameno dhe ambullantes ...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 16:12

  ▪️Afër Komunes së re, te banesat e Tregtisë, kati 5 me lift funksional, me 60m², me kushte të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë ...

  360.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 16:11

  Banesë me qira në Bregun e Diellit???? ▪ Çmimi: 280€???? ▪️ Afër rrethit të rrugës C dhe qerdhës ''Dielli'', me 70m², kati 1, me termokos, me klimë,...

  280.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 16:10

  Ipet banesa me qira 52m2 Përdhesë , Bregu i Diellit (te ambulanta , banesat e kuqe) 250€ /Muaji. 1 Dhomë Gjumi Sallon, Kuzhinë Trapezari Banjo Ba...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, sot, ora 16:08

  Banesë me qira në Fushë Kosovë???? ▪️Çmimi: 270€???? ▪perballe Postes, ne rrugen: "Fehmi Lladrovci", objekti nga Flafi Invest, me 85m2, kati 3 - m...

  270.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, sot, ora 16:06

  Ipet banesa me qira 62m2, ne lagjen Prishtina e re, (Arjani konstrukshen mbrapa Euleksit), kati i 3-te. 230€ /Muaji. 1 Dhomë Gjumi Sallon Kuzhinë ...

  230.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 16:05

  Shitet banesa në Emshir. Ndertesë e re, Banesa është e përfunduar dhe e gatshme për mobilim dhe banim. Banesa gjendet përball ndërtimit Prishtina Star...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 16:03

  Lëshohet me qira banesa në Arbëri. Është e mobiluar në tërësi dhe e gatshme për banim. Banesa ndohet te Komuna e Re, nuk ka termokos. Çmimi: 300 Rendi...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, sot, ora 15:58

  Lëshohet me qira banesa në Ulpianë. Është e mobiluar dhe e gatshme për banim. Çmimi: 180 Renditja: • Sallon dhe Kuzhinë • Banjo • Ballkon Kodi: 2880 P...

  180.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tophane Prishtinë, sot, ora 15:58

  Ipet me qira banesa 2 dhomshe ne Tophane RR. Lidhja e Lezhes (afer Pandora Tower ) kati 7 me ashensor me siperfaqe 60m2 Çmimi: 300€ Sallon me ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, sot, ora 15:57

  Banesë me qira në Fushë Kosovë???? ▪️Çmimi: 250€???? ▪️Në rrugë kryesore, përball Hotel Sonoma,, kati 4 me lift funksional, me 63m², me kushte shumë...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 15:52

  Lëshohet me qira banesa në Qendër, përball katedrales. Është e mobiluar në tërësi dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 3, sistemin e ngr...

  600.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 15:48

  Lëshohet me qira banesa në Emshir, gjysmë e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 4, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Është...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 15:46

  Banesë me qira në Rrugen C???? ▪️Çmimi: 450€???? ▪️Tek Bs Group, me 82 m2, kati 2 me lift, me sistem të ngrohjes me rrymë, me kushte shumë të mira b...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 15:41

  Lëshohet me qira banesa në Rrugën B, e mobiluar dhe e gatshme për banim Banesa ndodhet në katin e 5. Sipërfaqe: 69m² Çmimi: 410 Renditja: • Sallon dhe...

  410.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 15:40

  Lëshohet me qira zyrja në Rrugën B, e gatshme për punë. Zyrja ndodhet në katin e 1. Sipërfaqe: 113m² Çmimi: 680 Renditja: • Sallon dhe Kuzhinë • 3 Hap...

  680.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Aktash Prishtinë, sot, ora 15:40

  super banese ne super lokacion me qira Banese me qira ne lagjen Aktash (afer salles 1 Tetori, tek OSBE) Banesa ka : Sallon Kuzhine 2 Dhoma gjumi ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 15:36

  Banesë me Qira te Rruga B Lokacioni: mrapa Maxit 24 ndertesat e Albvizionit Siperfaqe: 85 m2 Kati: 4 Renditja: ●Sallon me kuzhinë ●2 Dhoma gjumi ●Banj...

  370.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 15:35

  Lëshohet me qira banesa në Qendër. E mobiluar në tërësi dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 2. Sipërfaqe: 55m² Çmimi: 450 Renditja: • ...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 15:35

  Banesa e lire prej 4 Marsi Leshohet banesa me #Qera 2+1 moderne te Stacioni Autobusav Dardani/Emshir te Dardha , banesa eshte komplete e mobiluar me t...

  340.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 15:35

  Banesë me Qira ne Lagjen Kalabria (Emshir) Perball roof restaurantit Lokacioni: Banesat e Fitores objekti ku gjendet Albi market) Kati: 6 me lift Sipe...

  280.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 15:30

  Lëshohet me qira banesa te Muharrem Fejza, është e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ka gjithashtu garazh. Sipërfaqja: 76m² Çmimi: 350 Renditja...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 15:25

  Lëshohet me qira banesa në Arberi, rruga Ferid Curri, te Minimax. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim. Çmimi: 350 Renditja: • S...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, sot, ora 15:24

  BANESË ME QIRA NË FUSHE KOSOVE???? ▪️ÇMIMI: 220€???? ▪️MBI #RROTA, TEK NAIMI REGLAZH, AFËR SHKOLLËS MIHAL GRAMENO, NE RRUGEN KRYESORE, ME 60M2, KATI 1...

  220.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, sot, ora 15:22

  Lëshohet me qira banesa në Fushë Kosovë, rruga Pajazit Islami. Banesa gjendet përball Xhamisë së Re, në katin e 7, banesa posedon ashensor. Sipërfaqja...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, sot, ora 15:19

  Banesë me qira në Fushë Kosovë???? ▪️Çmimi: 250€???? ▪perballe Postes, ne rrugen: "Fehmi Lladrovci", objekti nga Flafi Invest, me 85m2, kati 3 - me li...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, sot, ora 15:14

  ID: 77280 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Ulpiana Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofroh...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 15:13

  ID: 79851 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofrohe...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 15:10

  ID: 69736 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 40 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  200.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  4 Llullat Prishtinë, sot, ora 15:09

  ID: 79862 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: 4 Llullat Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR JO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofr...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, sot, ora 15:08

  ID: 70881 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Ulpiana Sipërfaqe: 40 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 2 ????: 046336699 MOBILUAR JO PËRS...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjja e spitalit Prishtinë, sot, ora 15:07

  Banesë me qira tek Mati???? ▪️Çmimi: 350€???? ▪️Kompleksi Valoni (afër banesave të Arseko), me 90m2 kati 6 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me ...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 15:06

  ID: 41126 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Mati Sipërfaqe: 130 m² Dhoma: 3 Banjo: 1 Kati: 6 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHK...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tokbashqe Prishtinë, sot, ora 15:05

  ID: 79870 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Tokbashqe Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofr...

  200.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 15:04

  ID: 69265 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 85 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 15:03

  ID: 79878 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Arbëria (Dragodan) Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 2 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lakrishte Prishtinë, sot, ora 15:03

  Banesë me qira në Lakrishtë???? ▪️Çmimi: 450€???? ▪️mbrapa ProCrediti, me 80m2, kati 5, me kushte shume te mira banimi eshte e mobiluar ne teresi si...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 15:02

  ID: 79890 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 45 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 1 ????: 046336699 MOBILUAR...

  280.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 15:01

  Banesë me qira në Bregun e Diellit???? ▪️Çmimi: 200€???? ▪️Afër Xhambazve, kati 5 pa lift, me 50m², me kushte të mira banimi, është e mobiluar në t...

  200.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, sot, ora 15:01

  ID: 76250 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Fushë Kosovë Sipërfaqe: 80 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 Kati: 8 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH ...

  200.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 15:00

  ID: 61042 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga B Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofroh...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 14:59

  ID: 79918 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 70 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  300.00 €