Banesë me qira
400.00 €

  • , 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 29.08.2023
Është shikuar 11 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën 4 LLullat

– ID:1836
– Lokacioni:4 Llullat,Prishtine
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 3+1
– Banjo: 1
– Kati: 1
– Siperfaqe:105m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 400€

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën 4 llullat ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon,tre dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e pamobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar, dhe per zyre.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat