Banesë me qira
290.00 €

  • 4 llulla, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 05.09.2023
Është shikuar 64 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën 4 llulla

– ID:1977
– Lokacioni:4 llulla, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1=1
– Banjo: 1????
– Kati: ????
– Siperfaqe:68m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 290€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën 4 llullat, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat