Banesë me qira
Me marrëveshje

  • 4 Llullat , 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023
Është shikuar 34 herë
 

Ofrohet per Qira banesa te 4 llullat afer dodones
Banesa eshte shume komode dhe e pershtatshme per nje Qift
Renditja
Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Kati 1

Cmimi sipas marrveshjes

Na kontaktoni ne nr 046 166 499 Viber&WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat