Banesë me qira
320.00 €

  • 4llullat, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 118 herë
 

Banesa 60m2 me qira te "4llullat" shume afer me rrugen "Bajram Kelmendi" dhe prane me "Viva Fresh Store". Banesa pozicionohet ne katin e 5-te me ashensor dhe ka kete formacion:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Terrase

Banesa eshte e mobiluar dhe funksionale leshohet per kohe te gjate e pershtatshme per çift, banesa ka afer te gjitha sherbimet e domosdoshme, ka ngrohje qendrore me sistem privat
R4282
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat