Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 10.01.2019
Ndryshuar me 11.01.2019
Është shikuar 22 herë
 

Lëshoj banesen me qira në Aktash afër sallës 1 Tetori.
Banesa gjindet në katin e IV dhe ka një sipërfaqe prej 130m2 është e pa mobiluar dhe është shumë e përshtatshme për zyre dhe banim.
Banesa posedon:
Sallon me kuzhinë
3 dhoma gjumi
2 banjo
korridor dhe
ballkon.
Çmimi:300

Për më shumë informacione ju lutem na kontaktoni në nr e tel.:+38344898661

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash