Banesë me qira
500.00 €

  • Te salla 1 tetori, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 16.09.2023
Është shikuar 8 herë
 

Ipet banesa me qëra 4 dhomëshe, në Aktash ( Te salla 1 Tetori ) me siperfaqe 147m2 , kati 4, me lift funksional.

Çmimi: 500€

Sallon me kuzhine
3 Dhoma gjumi,
3 Banjo,
3 Ballkona dhe koridor

Ka uje dhe rryme 24h , banesa është ekstra e mobiluar me paisje funksionale, dhe shumë e pershtatshme për banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash