Banesë me qira
350.00 €

  • Aktash te Salla 1 tetori, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 11.11.2023
Ndryshuar me 02.12.2023
Është shikuar 732 herë
 

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe ne lagjen Aktash,( te salla 1 Tetori), me sipërfaqe 100 m2, kati 2 pa lift

Çmimi: 370€.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
3 Dhoma të gjumit,
Banjo
1 Ballkon dhe korridor.

Objekti ka lift, ujë 24H, parking rrugor, e mobiluar.

+383/ 45 298 289(VIBER).
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash